BYLI JSME PŘI Zahájení výstavby D1

14. 7. 2015 - Naše restaurace obstarala brunch u příležitosti poklepu základního kamene, kterým Ředitelství silnic a dálnic zahájilo výstavbu předposledního chybějícího úseku dálnice D1 Přerov - Lipník nad Bečvou.

Vždy se snažíme o to, abychom vystihli ducha místa a příležitosti. Společnost SKANSKA v tomto duchu u ceremoniálu měla přistavený bagr, naše restaurace sekundovala podáváním studené polévky z koleček či servisem jídla z kamenů. Na tuto pozdní snídani jsme připravili sendviče, výběr uzenin a sýrů, čerstvé ovoce nebo brownies. Z nápojů nesměl chybět osvěžující fresh z vodního melounu či jahodový milkshake.

Této události se zúčastnil ministr dopravy, hejtmani jihomoravského a olomouckého kraje, zástupce starostů obcí, zástupci ŘSD a stavebních firem. Manažer ENTREE Jiří Vyzourek celou událost zhodnotil pozitivně: ,,Byla to pro nás zajímavá akce, kde jsme si mohli vyhrát s přípravou tématického rautu. K podávání jídel jsme použili prvky jako kolečka nebo žebřík, které raut ozvláštnily. Je to to, čemu bychom se rádi věnovali do budoucna - totiž menší akce se zaměřením na detail a uzpůsobení nabídky dle požadavků zadavatele a příležitosti."

Fotogalerie

Počítadlo návštěv