Garden food festival 2015

Olomouc, 17. 5. 2015 - Ještě před otevřením se naše restaurace zúčastnila historicky prvního Food Festivalu v Olomouci. Počasí přálo a tuto událost navštívilo přes 10 000 návštěvníků. Krásné prostředí, báječné jídlo, skvělá organizace a program na pódiu.

Udělalo nám velkou radost, jaký naše restaurace vzbudila zájem a v celkovém vyhlášení nejlepších restaurací na GFF 2015 jsme se umístili na skvělém druhém místě. Pro hosty jsme měli připravená jídla ve čtyřech elementech našeho menu, ZAHRADA - malé zeleninové "tapas" předkrmy, VODA- ceviche, tak jak se s ním v obměnách setkáváte na našem menu, ZEMĚ - tři druhy grilovaných mas s kimchi, domácím chlebem a hořčicí, premiéru zde zažila naše Hodolanská máčka s tvarůžkovou pěnou a NEBE bylo zastoupeno pěnou z bílé čokolády s jedlou hlínou.

Posadit se hosté mohli buď na deky za naším stánkem či na připravené balíky slámy, od odpoledne u nás vždy hrál jeden z DJ´s místního Metro clubu, své víno hostům nabízel Jirka Šebela z biodynamického vinařství Dva Duby a hosté nebyli na suchu, ani když nechtěli pít alkohol. Naše domácí pampelišková limonáda, či Lemon, Lime and Bitters měli stejný úspěch.

Fotogalerie

Počítadlo návštěv